ورزشی

نبرد نایب قهرمانی در لیگ برتر فوتبال/ امید استقلال به توقف دیگر مدعیان

هفته بیست و سومین دوره بازی های لیگ برتر فردا با 7 مسابقه آغاز می شود و تیم های تراکتور ، سپاهان ، شهرخودرو ، استقلال و فولاد خوزستان تلاش های زیادی را انجام می دهند تا در حد ممکن به سهمیه لیگ قهرمانان نزدیک شویم. آسیایی ها برای رسیدن به مقام پیشرو ، آنها وضعیت بهتری نسبت به سایر رقبا دارند.

مهمترین مسابقه در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد بین تیم های شاهرخ خودرو و تراکتور برگزار می شود. نماینده تبریز که به این بازی دعوت شده است با 44 امتیاز در رده دوم قرار دارد و میزبان این مسابقه با 42 امتیاز در مکان چهارم است. بدون شک تیم برنده این مسابقه برنده مسابقه 6 امتیاز است.

سپاهان که با 42 امتیاز در جایگاه سوم قرار دارد ، در صنعت نفت آبادان میزبان خواهد بود ، تیمی با 37 امتیاز و مقام هفتم. نماینده اصفهان در این مسابقه مهم به دنبال پیروزی است تا فرصتی برای رقبا از دست نرود.

استقلال که یک بازی باقیمانده دارد با 41 امتیاز در رده پنجم قرار دارد و حریف وی نساجی مازندران است ، نهمین تیم در جدول رده بندی با 28 امتیاز است. بلوزها نیز باید برای ماندن در جمع مدعیان پیروز شوند ، در حالی که حریفانشان نیازی به نگرانی از سقوط و افزایش ندارند.

فولاد خوزستان که دو بازی نیز دارد ، با 39 امتیاز در مکان ششم قرار دارد و میزبان ذوب آهن است ، تیمی با 25 امتیاز و مقام یازدهم. برتری ذوب آهن در این مسابقه باعث می شود این تیم از همیشه موفق به کسب عنوان رقابتی در لیگ برتر شود. باخت مقابل ذوب آهن نیز تیم را در خطر سقوط قرار می دهد.

در سایر بازی ها ، این ماشین با 27 امتیاز که در رده دهم جدول قرار دارد ، میزبان گلگهر سیرجان است ، تیمی با 22 امتیاز و در رده 15 جدول قرار دارد. پیکان که 22 امتیاز دارد و چهاردهم است میزبان پارس جم جنوبی است که یک بازی باقیمانده و در رده دوازدهم قرار دارد. شاهین بوشهر که با 17 امتیاز در جایگاه شانزدهم قرار دارد ، میزبان تیم سایپا با 23 امتیاز و مقام سیزدهم در جدول رده بندی است. تیم های شاهین ، گلگهر ، پیکان ، سایپا و پارس جنوبی در معرض خطر سقوط هستند.

نبرد نایب قهرمانی در لیگ برتر فوتبال/ امید استقلال به توقف دیگر مدعیان

انتهای پیام / 4048 /

دکمه بازگشت به بالا