عمومی

بیانیه وزارت ورزش و جوانان در پی مصاحبه وزیر بهداشت

بیانیه وزارت ورزش و جوانان در پی مصاحبه وزیر بهداشت

براساس پایگاه اطلاع رسانی ایواره ،
متن کامل بیانیه را می توانید در زیر بخوانید:

وزارت ورزش و جوانان ضمن قدردانی از تلاشهای کادر پزشکی کشور ، ارائه توضیحات زیر را طبق مصاحبه امروز وزیر بهداشت ضروری می داند:

1. در طول 100 روز گذشته ، وزارت ورزش و جوانان با رعایت کامل دستورالعمل ستاد ملی کرونا عمل کرده است و مطابق با این مصوبات ، با هماهنگی و هماهنگی با وزارت بهداشت ، در طول این مدت ، به طور کامل عمل کرده است. این روند ادامه دارد.

2- مجوز بازگشایی باشگاه ها ، اماکن ورزشی و آموزش تیم های فوتبال حاضر در لیگ برتر و لیگ دسته اول طبق مواد 10 و 11 بیستمین جلسه ستاد ملی کرونا در تاریخ 2/27/99 که به ریاست رئیس جمهور و همچنین طبق اعلام تاریخ برگزار شد. در تاریخ 2/31/99 به علیرضا رئیسی ، معاون وزیر بهداشت وزارت بهداشت داده شد. قبلاً نامحدود اعلام شده است. البته این اطلاعیه در مورد بازگشایی اماکن ورزشی از جمله سالن های ورزشی ، استخرهای روباز و غیره موارد دیگری نیز دارد که اعلام شده است.

3. وزارت ورزش و جوانان بازگشایی باشگاه ها و لیگ های ورزشی را کاملاً منوط به مصوبات ستاد ملی کورنا و وزارت بهداشت می داند و هرگاه مصوبات این ستاد طبق مقررات زمان و مکان تغییر کند ، وزارت ورزش است. و جوانان او تصمیمات و برنامه های خود را بررسی کرده و مطابق با شرایط فعلی تصمیمات لازم را می گیرد.

در پایان ، ما می خواهیم از وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و همچنین کادر پزشکی کشور از تلاشهای آنها تشکر کرده و برای آنها آرزوی موفقیت کنیم.

دکمه بازگشت به بالا