عمومی

ساخت کیت های تشخیص توسط جوانان ایرانی دستاورد کرونا است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

ساخت کیت های تشخیص توسط جوانان ایرانی دستاورد کرونا است - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

مطابق نامه آنلاین ، آیت الله رسول فلاحتی دیروز در پیام جمعه در نمازجمعه امام خمینی (ره) رشت اظهار داشت: با اشاره به اینکه نماز جمعه ارتباطی با نظام و مردم است: نماز جمعه یکی از برکات انقلاب اسلامی است. ” .

وی با بیان اینکه در سخت ترین شرایط مانند بمباران دشمن ، نماز جمعه تعطیل نبود ، افزود: تعطیلی هفته های گذشته نماز جمعه برای حفظ سلامت مردم بود. ، که از اهمیت ویژه ای برخوردار است O داره

آیت الله فلاحتی همچنان به تحلیل شیوع ویروس می پردازد تاج برخی افراد بروز جرایم جدید را یکی از دلایل شیوع این ویروس در جهان به ویژه جامعه مسلمانان می دانند ، وی افزود:عج) ترجمه

استناد به حساب کاربری از حضرت علی (الف) وی در رابطه با فاجعه و فاجعه توضیح می دهد: “خواندن خشونت ، تلاش برای ایمان ، تلاش برای صبر در برابر مؤمنان و دستیابی به عزت ، عواقب و دستاوردهای تسکین فاجعه است.”

امام جمعه رشت با تأکید بر سیل سال گذشته و ایجاد خسارت اقتصادی و اجتماعی گفت: سیل ’98 نیز فواید آن را داشت. منابع سریعتر آب را تأمین می کند.

وی همچنین به موضوع شیوع ویروس پرداخت تاج وی به لزوم همدلی ، همکاری و دعا در جامعه اشاره کرد و افزود: تقویت صبر مردم همچنان در گسترش این ویروس با همه مشکلات ، فجایع و مشکلات موفقیت آمیز است. جراحات

نماینده ولی فقیه در گیلان با هدف اجرای رضایت ، تفاهم و کمک وفاداری ، طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب در ماه مبارک رمضان ، گفت: تاج نشان داده شده است.

وی همچنین به توانایی کشور در بسیاری از زمینه های بهداشت و درمان از جمله ساخت کیت های تشخیصی و هم اکنون صادرات دانشمندان جوان به ایران و دستاوردهای مهم روز اشاره کرد. تاج وی گفت: “برای پیشگیری و درمان ویروس ، این درست است.” تاج ایرانیان نیز به موفقیت دست یافتند.

دکمه بازگشت به بالا