ورزشی

من نقاشی خود را در خانه ادامه خواهم داد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

من نقاشی خود را در خانه ادامه خواهم داد - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

در مصاحبه با آنلاین ، عطا زارعی در مورد شرایط ویژه ای که در اثر انفجار ایجاد شده صحبت کرده است تاج وی گفت: شیوع ویروس و محدودیت هایی که بر فعالیت مردم در جامعه اعمال می شود بسیاری از همکاران عزیز را ناراحت کرده است.

عضو تیم ملی اعلان ایران می گوید: “این بیماری برای بسیاری از ورزشکاران نیز برنامه تغییر کرده است و بسیاری از آنها در خانه در حال آموزش هستند.”

زارعی در پاسخ به این سؤال که آیا به فکر غرفه سازی خانه است ، گفت: “دیدن عملی که امروز در بیرون از خانه و در استخرهای پر از آب تا خانه های کوچک استفاده می شود ، تکان دهنده است.”

وی افزود: اما برای ورزشکاران حرفه ای که می خواهند در مسابقات بین المللی سکو را به دست بیاورند ، کارایی ندارد.

عضو تیم ملی اعلان ایران می گوید: “در طول قرنطینه ، من آموزش خود را در خانه با وسیله ای مشابه قایق سازی که توسط نماینده تهیه شده است ، ادامه خواهم داد.

وی از پیگیری برنامه تمرین مربیان تیم ملی خبر داد و گفت: برنامه تمرینی خود را جدی دنبال می کنم و طبق برنامه های سخت کار اعلام شده تمرین می کنم. سرمربی تیم ملی. “

وی دلتنگی خود را برای دویدن و آخرین حضورش در مسابقات قهرمانی آسیا در اواخر ماه دسامبر سال گذشته در تایلند بیان کرد ، جایی که خوش شانس بود که چهارم را تمام کند.

زارعی خواستار تعلیق المپیک بد برای کسانی که به آمادگی بالایی رسیده اند خواستار شد و برای بقیه برنامه های تمرینی آنها فرصتی عالی برای دستیابی به شرایط ایده آل است.

دکمه بازگشت به بالا